Атрактивна е и сака да се слика разголено – Како изгледа Ивана, сестрата на Џорџина Родригез? (фото)

Постара е од Џорџина 4 години, често го менува имиџот и фризурата, а сака да се слика разголено – како изгледа Ивана, сестрата на девојката на Роналдо?

atraktivna-e-i-saka-da-se-slika-razgoleno-kako-izgleda-ivana-sestrata-na-djordjina-rodrigez-foto-01.jpg

Ивана Родригез е постарата сестра на Џорџина Родригез, која им го привлече вниманието на светските медиуми, а веќе има голема база на фанови со оглед на нејзините разголени, атрактивни фотографии.

Иако Ивана не се прослави како Џорџина откако влезе во врска со Кристијано, сепак и таа има 270.000 следбеници на Инстаграм.

Двете изгледаат одлично и се грижат за својата фит фигура, па и 30-годишната Ивана редовно објавува фотки од себе.

Позната е по тоа што често го менува имиџот и фризурата, па има периоди кога многу личи на Џорџина, а некогаш е тотално непрепознатлива.

Погледнете и проценете сами:  

View this post on Instagram

#Moments #❤️

A post shared by Ivana Rodríguez 🌞 (@ivana_rh) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *