Има само 22 години, а веќе потрошила 40.000 евра на пластични операции (фото)

Ако мислевте дека Кајли Џенер претера со пластични операции непосредно по полнолетството, оваа девојка убедливо ја надминува.

ima-samo-22-godini-a-vekje-potroshila-40000-evra-na-plasticni-operacii-001_resize.jpg

Амбер Меј првпат отишла под нож во 2018-та година, односно кога имала само 19 години.

Како што вели самата, била изложена на лоши коментари и несигурности како секоја просечна тинејџерка. По пластичните операции, а тврди дека нејзиниот живот е многу посреќен и поисполнет, но многумина се скептични и го критикуваат овој пристап.

Откако изгубила 30 килограми на 18 години, сфатила дека градите не ѝ изгледаат како што посакува. Тогаш отишла на корекција.

Од таму почнала „сагата“ – од корекција и полнење на градите, преминала на зголемување на усните, липосукција, подигнување на задникот, го оперирала носот, вбризгала ботокс…

Како изгледа Амбер на 22 години?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *