Анџелина Џоли е сосема „обична“ мајка кога оди на пазарење во маркет со децата (фото)

И додека Џоли е посветена на мајчинските обврски и нема ниту траг од гламурот, новата девојка на Бред Пит ужива во позирање во разголено издание.

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-01.jpg

Анџелина Џоли е една од најпознатите и најубавите жени на светот, но кога оди на пазарење со своите деца таа изгледа сосема обично.

Таа беше фотографирана во Лос Анџелес, облечена во црно од глава до петици и со влечки на нозете, додека ја придружуваа ќерките Захара (15), Шајло (14) и Вивиен (12).

Но, нејзиниот аутфит имаше и луксузни детали како Valentino чантата и влечките од позната италијанска модна куќа.

И Џоли и децата носеа маски.

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-02.jpg
andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-07.jpg
andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-06.jpg
andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-05.jpg
andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-04.jpg
andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-03.jpg

Инаку, во меѓувреме новата девојка на Бред Пит постојано позира и објавува фотки на Инстаграм. Очигледно ѝ годи вниманието од јавноста што го добива деновиве.

View this post on Instagram

💋

A post shared by Nicole Poturalski (@nicole_poturalski) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *