Славни дами кои не сакаат да носат градник

Тие неретко се појавуваат во храбри модни изданија каде јасно се гледа дека не носат градник.

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-01.jpg

Кендал Џенер, Ријана, Џенифер Анистон се дел од познатите дами кои не сакаат постојано да се „стискаат“ во градник.

Тие не се плашат да облечат храбри модни стајлинзи во кои јасно се гледа дека не носат градник.

Провокативни и сексапилни славни дами кои не обожаваат градници:

Ријана

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-02.jpg

Кејт Мос

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-09.jpg

Кендал Џенер

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-04.jpg

Џенифер Анистон

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-11.jpg

Наоми Кемпбел

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-12.jpg

Лејди Гага

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-03.jpg

Рита Ора

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-05.jpg

Ким Кардашијан

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-06.jpg

Линдзи Лохан

slavni-dami-koi-ne-sakaat-da-nosat-gradnik-07.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *