Ангелика Кенова – Русинката на која родителите ѝ ја контролирале исхраната за да изгледа како жива Барбика

Има впечатливи очи, тенок струк и неверојатна коса… Ангелика од Москва изгледа како жива Барбика.

angelika-kenova-rusinka-na-koja-roditelite-i-ja-kontrolirale-ishranata-za-da-izgleda-kako-zhiva-barbika-01.jpg

Многу девојки во светот се опседнати со тоа да изгледаат како позната кукла Барби, а меѓу нив е и Ангелика Кенова од Москва.

Таа вели дека уште од мала нејзините родители ѝ ја контролирале исхраната и ѝ наметнувале да вежба за да го задржи изгледот на Барби, кој природно го имала. Мајка ѝ уште како малечка ја облекувала како кукла.

Сега, таа е опседната со идејата да биде жива Барбика и прави дури и пластични операции. Постојано прикачува фотографии од својот Барби изглед и на нејзиниот Инстаграм профил има 390.000 следбеници.

Запознајте ја живата Барбика од Москва:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *