Џиџи Хадид откри што ѝ подариле Тејлор Свифт и Донатела Версаче на новородената ќеркичка

Ќерката на Џиџи има едвај една недела, но веќе добива подароци од најпознатите имиња во светот.

gigi-hadid-otkri-shto-podarile-tejlor-svift-i-donatela-versache-na-novorodenata-kjerkichka-01.jpg

25-годишната Џиџи сподели фотографија од рачето на ќерка ѝ на Instagram story, заедно со подароците што ги добила од Донатела Версаче и Тејлор Свифт.

Од фотографијата се гледа дека познатата дизајнерка ѝ испратила бело боди со логото на Versace. Тејлор Свифт, пак, ѝ подарила розово ќебенце.

gigi-hadid-otkri-shto-podarile-tejlor-svift-i-donatela-versache-na-novorodenata-kjerkichka-02.jpg

„Од тетка Донатела Версаче“, напишала Џиџи до блузата.

„И тетка Тејлор Свифт го направи ова“, стои до ќебенцето.

Џиџи и Зејн имаат долга соработка со Versace, па не е ни чудно што се блиски со познатата дизајнерка.

gigi-hadid-otkri-shto-podarile-tejlor-svift-i-donatela-versache-na-novorodenata-kjerkichka-04.jpg

Џиџи и Тејлор, пак, се навистина добри пријателки.

gigi-hadid-otkri-shto-podarile-tejlor-svift-i-donatela-versache-na-novorodenata-kjerkichka-03.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *