Кога ти е удобно во својата кожа: Гвинет Палтроу позираше сосема гола за својот 48-ми роденден (фото)

Сите беа воодушевени од храброста и фит изгледот на 48-годишната актерка, освен нејзината 16-годишна ќерка која шеговито ја искара за потегот.

koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-01.jpg

Гвинет Палтроу во неделата (27.09) го прослави својот 48-ми роденден на смел и уникатен начин. Таа позираше сосема гола во својата градина.

Актерката очигледно се чувствува удобно во своја кожа, а фановите беа воодушевени и за кусо време собра повеќе од 800.000 лајкови на фотографијата на Инстаграм.

koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-02.jpg
koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-03.jpg

Таа навистина изгледа одлично и позната е по тоа што не се плаши папараците да ја уловат во какво било издание – од сензационалност и гламур на црвениот тепих до несреденост како за по „дома“.

koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-04_1.jpg
koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-03_1.jpg
koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-02_1.jpg
koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-01_1.jpg

Единствено, замерка на нејзиниот потег пронајде нејзината 16-годишна ќерка Епл Мартин, таа шеговито на објавата и прокоментира: „МАМО“.

koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-04_2.jpg
koga-ti-e-udobno-vo-svojata-kozha-gvinet-paltrou-pozirashe-sosema-gola-za-svojot-48-mi-rodenden-foto-04.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *