Провокативна инфлуенсерка со телефон во џебот снима како мажите ѝ зјапаат во задникот

Алекса сними видео доказ дека мажите ќе „скршат“ врат кога пред нив поминува атрактивна девојка. Погледнете ги нивните интересни реакции…

provokativna-influenserka-so-telefon-vo-djebot-snima-kako-mazhite-zjapaat-vo-nejziniot-zadnik-01.jpg

Алекса Морган (24) од Мајами е провокативна девојка која често ги истакнува облините на Инстаграм и има повеќе од 4 милиони следбеници.

Таа овојпат направи експеримент колку мажите зјапаат во нејзиниот задник. Телефонот го стави во задниот џеб од панталоните и снимаше како реагираат мажите кога поминува таа.

Видеото како мажите зјапаат по неа погледнете го ТУКА!

provokativna-influenserka-so-telefon-vo-djebot-snima-kako-mazhite-zjapaat-vo-nejziniot-zadnik-02.jpg

Фотки од Алекса:

provokativna-influenserka-so-telefon-vo-djebot-snima-kako-mazhite-zjapaat-vo-nejziniot-zadnik-03.jpg
provokativna-influenserka-so-telefon-vo-djebot-snima-kako-mazhite-zjapaat-vo-nejziniot-zadnik-05.jpg
provokativna-influenserka-so-telefon-vo-djebot-snima-kako-mazhite-zjapaat-vo-nejziniot-zadnik-04.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *