Во танга бикини, со стрии на нозете – Бебе Реџа непрепознатлива на плажа (фото)

Без шминка, фризура и беспрекорен стајлинг, Бебе Реџа изгледа сосема поинаку на романтичниот одмор во Мексико со саканиот.

vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-01.jpg

Бебе Реџа ужива на романтичен одмор со момчето Кејан Сафијари во Кабо Сан Лукас, Мексико.

31-годишната пејачка во опуштено издание во црвени бикини се сончаше и милуваше со својот сакан на плажа.

vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-04.jpg
vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-02.jpg

Без шминка и совршена сценска облека, таа изгледа речиси непрепознатливо.

Но, на Бебе Реџа очигледно не ѝ пречи што папарацо фотографите ја ловат во вакво опуштено издание и ужива во друштво на својата посилна половина.

vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-09.jpg
vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-08.jpg
vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-06.jpg
vo-tanga-bikini-so-strii-na-nozete-bebe-redja-neprepoznatliva-na-plazha-foto-05.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *