Прв јавен бакнеж на Цеца со дечкото (Видео)

Откако српските медиуми објавија дека Цеца Ражнатовиќ (46) е во врска со белградскиот угостител Богдан Срејовиќ (38), во јавноста се појави прво видео на кое тие се бакнуваат и се држат за раце. Видеото го сними екипата на „Папарацо лов“, кои често ја следи Цеца, но велат дека не очекувале таа да се сретне со нејзиниот нов 8 години помлад дечко.

Слични Вести
Menu