Вака изгледа најплатената љубовница на светот

Манекенката Јана Орфеева се смета за најплатената љубовница на светот. 21-годишната Украинка која минатата година стана љубовница на саудискиот принц  дневно “заработува“ 4.000 фунти, односно, скоро 30.000 фунти неделно.

Јана ужива луксузен живот, со скапи подароци, автомобили и луксузни патувања.На Јана принцот неколку пати и подарил и преку 115 илјади фунти, а убавицата со тие пари си купила луксузни станови во Киев и Москва.Пријателите ја опишуваат Јана како убава и добра, но многу разгалена. Таа на Инстаграм има преку 70.000 следбеници кои секојдневно ги информира за својот луксузен живот. Еве како таа изгледа:

Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева
Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева
Слични Вести
Menu