Карлеуша објави секси снимки од своите стајлинзи во Ѕвездите на Гранд

Поп дивата Јелена Карлеуша објави компилација од снимки од нејзините најнови стајлинзи од снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Во едно видео, прикажани се 5 нејзини стилови, тие најсвежите, кои ги понесе на последните снимки од споменатата шоу програма.

https://www.instagram.com/p/CK6OypFBPBK/

Секако, оној што привлече најголемо внимание беше стајлингот „зебра“, имајќи предвид дека Јелена имаше провиден градник под сакото и многу од тоа јасно се гледаше.

Слични Вести
Menu