Цеца наместо да се омажи, раскина со новиот дечко?

Пред дваесетина дена, таа ги објави првите фотографии со нејзиниот помлад партнер, а двајцата постојано среќни позираа на сите фотографии. Српските медиуми постојано известуваа за нивните заеднички средби, семејни ручези, слави и слично и нагаѓаа кога ќе биде свадбата.

Сепак, сега се појавија гласини дека на оваа врска и дошол крајот.

Цеца ги отстрани сите споделени фотографии со Богдан од својот профил на Инстаграм, што предизвика шпекулации.

Слични Вести
Menu