Ќерката на Карлеуша најпопуларна на Тик Ток

Фотографијата на Инстаграм за еден ден „собра“ повеќе од 26.000 лајкови…

Атина и Ника Тошиќ заедно со мама Јелена Карлеуша уживаат на одмор во Дубаи.

Меѓутоа, постарата наследничка Атина е многу поактивна на социјалните мрежи од помладата Ника, поради што моментално е најследена помеѓу децата на јавните личности кои немаат 18 години.

Со новите објави Атина го привлече вниманието на своите следбници, за што сведочат и нејзините видеа од Дубаи, кои ги сподели на социјалните мрежа ТикТок, а кои за неколку часа имаат скоро 400.000 прегледи.@atinatosic

@atinatosic

Thank you for 2M likes ?#fyp #viral #dubai #foryoupage #hi #hey #2M #like #tysm #foryou #viral #virgo

♬ outwest x lorddroman – roman ?

Фотографијата која ја сподели на Инстаграм за 24 часа „собра“ повеќе од 26.000 лајкови.

„Прекрасна си“, „Толку слатко девојче, прекрасна“, „Воодушевена сум од тоа како се облекуваш, секоја чест на тебе и твојата мајка“, „Никој тебе не смее да те допре, мислам на овие што те напаѓаат“, „Мојата другарка, без маана“, „Боженствена си Атина, сѐ што е најдобро имаш собрано од своите родителите“ – се некои од коментарите кои се најдоа под оваа фотографија.

Слични Вести
Menu