Девојка на своите огромни гради може да држи разни предмети – столчиња, шишиња, корпи (видео)

Кетрин Вилијамс (21) од Велс стана ТикТок ѕвезда со помош на видеата на кои прикажува како со своите големи гради може да држи шишиња со 2 литри вода, корпи, па дури и столчиња.

Таа се снима во разни изданија, а нејзините видеа поттикнуваат огромен интерес.

Без да си помага со рацете, резултатот е речиси неверојатен, па не е чудно што нејзините видеа брзо стануваат вирален хит.

devojka-21-so-ogromni-gradi-mozhe-da-drzhi-razni-predmeti-so-niv-stolchinja-shishinja-korpi-02.jpg

Кетрин вели дека нејзините следбеници се воодушевени од нејзиниот „талент“ и постојано ја прашуваат како успева во тоа.

devojka-21-so-ogromni-gradi-mozhe-da-drzhi-razni-predmeti-so-niv-stolchinja-shishinja-korpi-03.jpg

@basicallycatx

This is definitely a strange one #fyp #foryoupage #TestReadyChic #foryou #xyzbca #part2 #funny

♬ original sound – Catrin Williams
Слични Вести
Menu