Фотографии од Кејт Мидлтон пред да се омажи за Принцот Вилијам

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлот и принцот Вилијам сега, како што знаеме, важат за еден од најпрефинетите парови, но сепак не било отсекогаш така.

Тие двајца пред нивната венчавка биле главни на лондонските забави.

Кејт и Вилијам се олицетворение на сето тоа што монархијата во денешно време треба да претставува, но многу време пред да станат војвода и војвотка од Кембриџ, тие биле исти како своите врсници – „нормални луѓе“.

Тие правеле сè тоа што им прилега на нивните години: излегувале по ноќни клубови, се забавувале со своите пријатели, а се случувало и да испијат малку повеќе алкохол, па тие фотографии успеале да ги забележат папарацо фотографите.

Слични Вести
Menu