Екс девојката на Ацо Лукас од ескорт дама стана мадам: за нега сега работат овие кралици на ноќта и тоа само со богати клиенти

Откако ја прекинала соработката со Михајло Максимовиќ, атрактивната бањалучанка развила своја мрежа, па на блиските пријателки им договара секс со пребогати клиенти.

Божана Вујиновиќ во последните години освен што е една од најбараните елитни проститутки, работи и како мадам. А едно време му беше девојка и на Аца Лукас.

Како што пишува српски Курир, оваа ескорт дама има разработен бизнис не само во Србија и Босна, туку и во Европа и арапските земји. За неа работат некои девојки, кои се појавувале во медиумите, а и реалните шоуа.  Како што се шпекулира наводно меѓу нив се Наташа Шавија и Драгана Зрниќ, кои се претставуваат како дизајнерки, и за јавноста непознатата Дејана Среќковиќ која се декларира како модел.За Зрниќ јавноста дозна пред некоја година кога заради неа се разведе пејачката Селма Бајрами, која како штос е пишуваше тогаш, се развела заоа што маж и ја изневерувал со ескорт дама, која и му родила дете.Божана, како што пишува Курир, имала доверба во своите другарки и често велела дека тие се нејзини кралици на ноќта.

Оваа атрактивна русокоса се најде во центарот на вниманието отако излезе приказната дека татко и се убил кога дознал дека се бави со проституција. Занаетот го испекла кај поранешниот макро Максимовиќ, а сега работи со полна пареа и и има работа и покрај пандемијата. Често на социјалните мрежи објавува фотографии од другарките и така ги промовира и им крева цена. Оние кои ја познаваат велат дека е коректна кон девојките на кои им е шефица, зашто и сама знае низ какви маки поминувала кога работела за макро.

За нив наводно вдоела сметка од тоа да бидат задоволни од изборот на клиенти, до тоа да бидат добро почестени. На ниедна не смее влакно да и фали, ни тоа некој да се посомнева со што се бават. Тоа го демантираат затоа што не сакаат проблеми со законот. Божана го избегнува Белград, тука е само кога има работа, а со девојкие соработува преку посебен телефон.

Слични Вести
Menu