Шеширите ова лето, апсолутен хит

Модните дизајнери на сцената ги вратија разните шноли, големите штипки за коса, марамите, венчињата, но и шеширите кои оваа сезона ќе ги гледаме на секој чекор.

Шеширите на секоја комбинација ѝ даваат посебен печат, а воедно и нè штитат од сончевите зраци што ги прави совршен моден додаток за летните денови.

На располагање имаме голем избор, па сигурно ќе успеете да најдете и модел по свој вкус. Шеширите одлично се вклопуваат во секој стајлинг, од лежерни до оние посвечените.

Слични Вести
Menu