Карлеуша повторно со нова фотографија, сосема гола!

Јелена Карлеуша од ден на ден секојдневно ја шокира јавноста со своите провокативни фотографии кои што ги објавува на социјалните мрежи..

Имено, овој пат таа уште еднаш ги шокираше своите фанови, но и целелата јавност ширум регионот.

Карлеуша овој пат на социјалнат мрежа на Инстаграм објави фотографија на која е речиси гола, а градите речиси едвај и да ги „смирила“.

Иако јавноста веќе е навикната на нејзините вакви „навики“, овој пат Карлеуша ги преминала сите граници. Земајќи во предвид дека е мајка на две ќерки, вакви работи не и прилегаат коментираат нејзинините обожаватели.

ФОтографијата за помалку од еден едн собра повеќе од 88 илјади лајкови, како и голем број на коментари.

Слични Вести
Menu