Карлеуша на колена, нова нејзина фотографија

Популарната пејачка Јелена Карлеуша обожува да прави провокативни фотографии и истите да ги споделува со своите фанови на социјалните мрежи.

Додека нејзините ве ќерки беа на одмор со татко им, таа објави сет нови секси пози од дворот во својата семејна куќа на Дедиње, а на себе го облече најминијатурното бикини кое што може да постои.

На сите  фотографии пејачката разголена, а на една од позите Карлеуша на колена, потпрена на рацете со високо крената задница, горе кон облаците.  А, костимот за капење направен од плетка за неодолива глетка, која погаѓа  „директно во срце“!

Плетениот градник и танга бикини едвај и ги покриваат бујните облини… Огромните силиконски гради и гигантската овална задница на неприкосновената турбо-фолк кралица. Или можеби турбо Барбика?

Судејќи и според последната објава, на Карлеуша и лежи секоја трансформација, зачинета со нејзината разголена навика: Од привлечна и пожелна грација, до секси турбо – барбика!

Слични Вести
Menu