Клое Кардашијан со сите свои естетски операции

Откако за риалити sвездата Клое Кардашијан и нејзините естетски корекции често се дискутира на социјалните мрежи, таа конечно и самата прозборе за нив.

На повторното обединување на шоуто „ Keeping Up with the Kardashians “, таа му откри на водителот Енди Коен што оперирала.

„Сите велат‘ Боже, и пресадивте трето лице ’, но јас имав само една операција на носот“, рече Клои.

Таа му се заблагодари на хирургот што и го оперирал носот и потоа продолжила да зборува за корекциите.

“Сите се вознемируваат затоа што јас не зборувам за тоа. Па никој никогаш не ме праша! Вие сте првата личност во едно интервј што ме праша за носот”, вели Клои.

Таа вели дека инјектирала инјекции во лицето, но лошо реагирала на ботоксот и затоа не го користи.

“Кога шоуто започна да се емитува, јас бев многу сигурна во себе. Потоа, во текот на првите неколку сезони станав несигурна во врска со јавното мислење за себе”, вели Клои.

Лошите коментари на социјалните мрежи ја правеле несигурна во изгледот затоа што, како што вели, ја нарекле грда.

Слични Вести
Menu