Цеца ужива на Кипар

По трите роденденски прослави – на ќерка си Анастасија, внукот Жељко и својата по повод 48-от роденден, Цеца Ражнатовиќ ги спакува куферите и му ја летна на Кипар, каде што поседува луксузна вила.

– Се чувствувам како да имам 28 години, јас сум семејна жена, имам и богата кариера… Си го скоцкав животот, имам доста настапи во текот на летото, се надевам дека ситуацијата ќе биде подобра“, изјави Цеца на денот на својот роденден, но не го најави ненадејното „полнење батерии“ на Кипар, каде што најверојатно се упатила со момчето Богдан Срејовиќ.

Слични Вести
Menu