Гоца Тржан ужива топлес на плажа во Грција

Српската пејачка Гоца Тржан објави фотографии на кои се сонча топлес на плажа. Таа пред неколку дена замина на одмор во Грција , на еден од краците заедно со својот сопруг и водителката Даниела Борачева.

Притоа Гоца на социјалните мрежи напиша:

-Конечно одмор. Голем поздрав за деловните обврски, телефонските повици, сообраќајните гужви и плаќањето сметки. На мене носам само парфем, кармин и тетоважа.

Слични Вести
Menu