Хајди Клум позира топлес и на 48 години

Познатата манекенка Хајди Клум честопати ја изненадува публиката со своите трансформации и лежерно однесување, во кое избраникот Том Каулиќ ја поддржува.

Топлите јунски денови ги искористија за одмор на море, како и уживање во топлес. Хајди овој момент го овековечи и го сподели со публиката на социјалните мрежи.

Иако е во петтата деценија, никогаш не изгледала позаводливо, а покрај редовните тренинзи и правила на исхрана, за извајаната фигура на Клум е задолжена и медитацијата и духовното чистење.

Комплиментите под овие фотографии само се редеа како на сметка на Хајди, така и на сметка на фотографот Том.

Слични Вести
Menu