Aнтонио Бандерас снима филм во Солун

Холивудската ѕвезда Антонио Бандерас од утре во Солун почнува со снимањето на својот нов филм. Тој во Солун слетал со приватен авион а дејствието на филмот кој носи наслов “The Enforcer” се случува во Мајами.

Слични Вести
Menu