Згодна во бикини, ужива крај морски брег

Пејачката се соблече во бикини…

Тијана Дапчевиќ, ја отвори летната сезона. Не помина долго време откако ги извести своите следбеници на Инстаграм дека ќе оди на летување во Грција и веќе ја сподели првата фотка од плажа.

Во костим за капење, со марама на глава, интересни модни додатоци, пејачката позираше во водата. Дека ужива во сончевите зраци, мирисот на море открива и нејзиниот среќен лик на фотките.

Слични Вести
Menu