Никој не е и верува дека има 53 – Актерката сега изгледа поубаво отколку во „Чувари на плажата“

Актерката Дона Д`Ерико има 53 години, но сепак изгледа фантастично. Ја паметиме по улогата во серијата „Чувари на плажата“, но денеска го има речиси истиот изглед.

Дона никогаш не го криеше фактот дека претрпела разни процедури со цел да изгледа подобро од половина од помладите жени дури и по 50-та година од животот. Покрај затегнување на кожата на лицето, пред неколку години таа претрпе затегнување на кожата на рацете, стомакот и липосукција.

Таа сакаше да има линија, исто како на снимањето на серијата по која многумина ја паметат.

Дона еднаш беше во брак, но се разведе по девет години брак. Тој има ќерка Френки (20) и син Рајан (28). И покрај фактот дека не изгледа како што изгледа благодарение на генетиката, многумина велат дека таа е една од најатрактивните жени.

Слични Вести
Menu