Како изгледа Кардашијан по разводот?!

Ким Кардашијан после развоот со сериозна промена- Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, целосно ги збуни своите следбеници со своите нови фотографиина Инстаграм.

Имено, многумина не ја препознаа Ким бидејќи на новиот пост има руса коса и веѓи. Сепак, нејзините облини се препознатливи, па познатата медиумска личност и остави препознатлив белег. Иако е склона кон чести промени, Ким не напиша во својот пост за што станува збор и што ја довело до толку драстична промена.

Судејќи според коментарите, најпознатиот член на семејството Кардашијан навистина не се прослави со новото издание. Фановите велат дека едвај чекаат да се вратат на „старото“, а некои отидоа чекор подалеку и коментираа дека Ким потсетува на познатата пејачка, Мадона.

Слични Вести
Menu