Ирина Шајк во топлес издание

Нејзините фотографии собраа над 700.000 лајкови.

Ирина Шајк на Инстаграм објави фотоградии од своето последно снимање на кои позира во топлес.

„Гориш“;„Прекрасна си“;„Изгледаш волшебно“, се дел од коментарите на фановите.

Еден од нив напиша и дека Ирина изгледа подобро од Ким Кардашијан, алудирајќи на озборувањата дека Кање Вест и Ирина се во љубовна врска.

Неодмна се појавија нивни заеднички фотографии во Прованса, Франција, каде, ако што пренесува „Дејли меил“, заедно престојувале во еден луксузен хотел.

Слични Вести
Menu