Maрија Шерифовиќ се соблече по костим за капење

По завршувањето на годинешната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ замина во Босна заедно со победникот.

Имено, Марија му беше ментор на Махир Мулалиќ, а сега заедно се на турнеја. За време на паузата тие се релаксираат во придружба на останатиот дел од тимот.

Бидејќи времето е многу топло, одлучиле да се разладат во базен, а Махир во еден момент ја фотографирал Марија како ужива.

„Шеки во бања по „Звездите на Гранд“ – напиша тој.

Слични Вести
Menu