Згодната новинарка во безобразно издание

Флоријана Месина е атрактивна италијанска спортска новинарка за чии волшебни облини лудуваат сите мажи ширум светот.

Таа вели дека е подобра од нејзината колешка Дилета Леота и дека нејзините придружници „полудуваат“ од секоја фотографија на која ги покажува бујни облини.

Така беше и овојпат. Таа објави форофрагија „наопаку“ со бујните гради во преден план. Погледнете како изгледа од овој необичен агол:

Слични Вести
Menu