Деми Роуз во разголено издание ги излуде мажите

Кралицата на облините Деми Роуз со нова доза сексипилни фотографии се надмина себеси.Сензуална и заводлива, Деми за неколку часа собра повеќќе од 300 илјаи лајкови.

Имено таа позираше во ресторан со чаша вино, а на себе носи некако целосен комбилизон, налик на завеса, а се лини дека не носи ниту долна облека.

Слични Вести
Menu