Деми Мур не старее !

Деми Мур повторно ги потсети фановите дека е во неверојатна форма на 58 години.

Актерката од „Дух“ и „Непристиен предлог“ во средата сподели нови фотографии на Инстаграм каде што позира во бикини од „Енди свим“, компанија во која инвестираше.

Фотографиите се направени додека беше на одмор во Грција со своите три ќерки.

Поранешната сопруга на Брус Вилис била забележана во хотелска соба додека прави селфи за кое напиша: „Се подготвувам се за уште еден ден во рајот“.

Таа својот одмор во Грција го помина на островите Миконос во Санторини.

извор/фото: агенции

Слични Вести
Menu