Георгина на Роналдо гола на јахта

Георгина Родригез (27), партнерката на Кристијано Роналдо (36) на својот Инстаграм профил објави гола фотографија на која во прв план е нејзината задница.

Георгина и Кристијано моментно се одмораат на скапата јахта, па често објавуваат фотографии од одморот.

„Заробена сирена“ – напиша Георгина под црно-белата фотографија.

За еден ден објавата собра 2 милиони лајкови, а не беа малку ниту коментарите, се разбира во позитивна смисла на нејзина сметка.

Слични Вести
Menu