KOГА ТАА ПОЗИРА НА МОМЦИТЕ ИМ СЕ КАЧУВА ПРИТИСОКОТ: СТАНИЈА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ

Станија Добројевиќ ги поминува летните вечери без облека на себе, а за тоа сведочат нејзините бројни објави на социјалните мрежи. Таа редовно ги изненадува фановите позирајќи во провокативни пози.

Имено, Станија позираше топлес и практично без облека, додека носеше само каубојски чизми и минијатурна црни танга.

Сепак, тоа не е сè, Добројевиќ ги покри градите со рацете, додека позираше напред и позади, а не се двоумеше да покаже малку повеќе од што треба.

-Летни ноќи, напиша Станија под фотографиите кои ги објави на Инстаграм.

Слични Вести
Menu