Мадона сподели нови фотографии во пресрет на документарецот

Никогаш не се плашела да се изрази.

И Мадона се самопрогласи со статус boss b *** h  во најновата објава на социјалните мрежи во пресрет на документарниот филм за нејзината светска турнеја „Мадам икс“.

Фотографиите ги сподели на својот Инстаграм-профил во вторникот, неколку дена по објавувањето на трејлерот на музичкиот докуменатрец што ќе се емитува на „Парамаунт плус“.

Кралицата на поп музиката (62) на себе има црно-бел кариран фустан, сугестивни чорапи, војнички чизми и мачкасти очила.

Слични Вести
Menu