Згодната српска водителка кидна од хотел од Будва без да го плати долгот?

Турбулентна беше врската меѓу Стефан Кариќ и Ивана Шопиќ во „Задруга 3“.

Имаше бројни коментари, расправии, љубоморни сцени. Често се дебатираше дали нивната љубов е вистинска додека тие тврдеа дека се сакаат.

Но, многумина беа против нив. Српските медиуми објавија дека пукнала љубовта меѓу Стефан и Ивана.

Таа на социјалните мрежи објави емотивна порака: „Те сакам, збогум. Тие победија“!

Ивана Шопиќ во емисијата „Задруга – Народот прашува“ дојде провокативно облечена. Длабоко деколте во кое повеќе се гледаа отколку што ги сокраваше огромните бујни гради и мини црн фустан, што во еден момент покажа многу повеќе отколку што таа се надеваше.

Поранешната натпреварувачка на реалното шоу „Задруга“ , водителката на Тв Ред, Ивана Шопиќ „кидна“ од хотел во Будва без да плати долг од 80 евра, изјави извор од овој град за Телеграф џетсет.

Според приказната, поранешната учесничка во реалното шоу била сместена во хотел лоциран во Стариот град, а истиот, наводно, го напуштила во четвртокот наутро, на 8 јули.

Иако вработените кога излегла од хотелот ја известиле дека има дополнителни трошоци по единица за сместување во износ од 80 евра, Ивана наводно не ја платила споменатата сума.

– Сместувањето го плати момче кое си замина претходната вечер. Таа го напушти хотелот на 8 јули, но не го плати долгот. Станува збор за дополнителни трошоци, како што е мини-бар во собата.

Вработените и рекле колку долг останува, на што таа рече дека ќе плати, само за да отиде до автомобилот. Таа не се врати. Тие се обидоа да ја добијат на телефон, но таа не одговори – вели нашиот соговорник од Будва. Во оваа прилика екипата на Телеграф ја побарале Шопиќ, која започна да се смее кога ја прашале за долгот.

Слични Вести
Menu