Тиркизно бикини, романтична вечера: Каролина Гочева и Михаил уживаат на Крф и споделија прекрасни фотографии

Нашата позната пејачка, Каролина Гочева летниот одмор го помина на прекрасниот грчки остров Крф.

Македонското девојче ги изненади своите фанови со бројни фотографии на кои може да се забележи дека вистински ужива во убавините на прекрасниот остров со својот сопруг, уметникот Михаил Корубин.

Слични Вести
Menu