Сораја си купи торба за 3000 евра, ќе носела книги на плажа во неа

Сораја Вучелиќ (34) е доследна во своите изјави. На социјалните мрежи, старлетата се пофали со нова фотографија на која позира во оскуден костим за капење, а во очи паѓа нејзината голема торба за плажа „Диор“ која чини отприлика 3000 евра.

Сораја чува тешка литература во неа за читање на плажа. Старлетата се уште е несуден психолог и, како што вели, знае како да навлезе длабоко во главата на мажот.

– За да имам толку бујни гради, морав да прочитам повеќе од 600 книги – еднаш откри Сораја.

Слични Вести
Menu