Северина позира на Ибица

Хрватската пејачка Северина на својот Инстаграм профил деновиве постира неколку фотогарфии од одморот на Ибица.

На последната од нив популарната Севе, позира во жолто светкаво здолниште, со спуштени нараменици во поза која го истакнува нејзиното деколте.

„Речиси Ровињ“, се пошегува Северина покрај фотографијата бидејќи пејсажот на Ибица фатен во кадарот зад неа потсетува на градот во Истра.

Нејзините фанови и поделија многу комплименти и илјадници лајкови на фотографиите од одморот на Ибица.

Слични Вести
Menu