(Фото) Душко Тошиќ е вистински фраер, но во друштво на овие две девојки целосно беше засенет

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ објави фотографија со ќерките Атина и Ника, а семејната фотографија речиси им ги растопи срцата на сите.

Тошиќ не е многу активен на социјалните мрежи, па затоа кога ќе сподели нешто често е во центарот на вниманието на медиумите.

Истото се случи и овој пат кога гордиот татко сподели фотографија во женско друштво помеѓу неговите две ќерки.

Иако Душко важи за опасен фраер, сепак многу коментираат дека овие две девојки го засениле целосно.

Слични Вести
Menu