Прв пат се огласи Таировиќ по интимната снимkа: Мислев дека нема да преживеам, дозна и моето семејство кое ми порача само едно

Пејачката Теа Таировиќ се најде во центарот на вниманието кога во јавноста се појави видео снимка од неа која масовно се ширеше на социјалните мрежи.

Имено на истата, таа задоволува оралнoo непознат маж, а сега е време самата да се огласи по сkaндалот.

-Можам да признам дека со негативните коментари се носам повеќе од колку што очекував. Мислев дека некои работи немало никогаш да ги преживеам, но сега тоа што не го гледам како и да не постои, вели пејачkата.

Таа додава дека не ги чита негативните коментари.

-Кога ќе видам дека содржината може да ме повреди или изнервира таа и ја прескокнувам, вели Таировиќ.

Пејачката вели дека во најтешките моменти покрај неа било семејството и и порачало само едно, дека се ќе помине.

-Со колегите не се дружам, а тие не се должи ниту да ме тешат, фала им на сите убави зборови, вели таа.

Слични Вести
Menu