Ќерката на Чолиќ покажа колку е згодна

Ќерката на Чолиќ досега сподели неколку фотографии со кои ги воодушеви следбениците…

Популарниот пејач Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра се во брак две децении, а нивната постара ќерка Уна Чолиќ е активна на социјалните мрежи и има голем број следбеници кои редовно ги коментираат нејзините фотографии.

Имено, и овој пат таа го привлече вниманието на своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, Уна се наоѓа во Хрватска, аочигледно е дека одлично се забавува и ужива во секој момент во текот на овие топли денови.

Таа позираше во многу провокативен костим за капење со длабоко деколте, а воедно ги истакна и облините.

Досега, ќерката на Чолиќ сподели неколку фотографии кои го одземаат здивот.

Слични Вести
Menu