(ФОТО) Роденденскиот албум на Мадона

Mадона е позната по тоа што родендените сака да ги слави долго. Вчера и денес нејзиниот Инстаграм профил е во знакот токму на фотгорафиите од прославата со пријателите и децата.

Од моден аспект, фотографиите се во знакот на „Долче и Габана“ , бидејќи Мадона, но и дел од гостите носат токму нивни креации, а и прославата е во Италија. 

Меѓу присутните секако е и нејзиното момче, 27 годишниот Аламалик.

Пејачката сподели и видео како ја подготвуваат, што можете да го видите во продолжение, како и фотографиите:

fashionel.mk

Слични Вести
Menu