ВИСТИНСКА ДРАМА: Карлеуша фати новинар за врат и го плукна во фаца бидејќи ја снимал (ФОТО)

На социјалните мрежи масовно се шири видео во кое познатата пејачка Јелена Карлеуша буквално уништи новинар.

Имено, по зборовите на Карлеуша, тој ја следел, снимал и фотографирал, по што таа го застанува, излегува од автомобил, се приближува до неговиот автомобил а потоа следува вистинска драма.

Карлеуша му ја отвори вратата и му вели, ајде излези да се пресметаме, по што тој излегува, таа го фаќа за врат и го плука во фаца.

@vhkasin

#zadruga #balkan #serbia #srbija #karleusa #jelenakarleusa #crnagora #bosna #hrvatska #parovi #karleusa #ceca #fyp #foryou #foryoupage #ceca

♬ original sound – alahu karla

Слични Вести
Menu