Перо Антиќ открива колку пари најмногу дал за бакшиш во една вечер: Сумата е неверојатна (ВИДЕО)

Македонската кошаркарска легенда Перо Антиќ пред извесен период гостуваше во шоуто на Лазаров каде што во „Луто пиперче“ доби прашање колку пари потрошил највеќе за бакшиш во една вечер


Сумата верувале или не изнесува неверојатни 7.500 евра

Тој открива и каква била неговата прва средба со Катарина Ивановска.

Зошто ги сменил дресовите со „Северна Македонија“, тој одговара дека тоа било по Устав.

Погледнете го ова интервју на Антиќ во продолжение:

Слични Вести
Menu