Поинакво издание на сопругата на Ѓоковиќ

Сопругата на светски познатиот тенисер Новак , Јелена Ѓоковиќ ретко кога објавува фотки во костим за капење. Овој пат објави неколку интресени фотки од одморот со кој привлече внимание и без да е во секси бикни.

„Баш си откачена“ и коментираа на Инстаграм.

Јелена никогаш нема да ја видите во костим што открива премногу или ги нагласува нејзините облини. Секогаш во едноставни модели, без танги или пуш-ап или дезени кои привлекуваат многу внимание, таа пак изгледа привлечно.

Слични Вести
Menu