“Ке го смувам Дарко Лазич во Задруга 5” – Милјана Кулич сака да го освои пеачот!

Милјана Кулиќ не се откажува од Дарко Лазиќ, сега изјави дека фолкерот заедно со неа ќе влезе во „Задруга 5“ и дека тие двајца таму ќе започнат романса.

Нишлијката го бркаше Лазиќ додека тој се натпреваруваше во „Звезда Гранда“, таа дури дојде кај него пред неговата куќа во Брестац, а сега одлучи да го освои во „Задруга“.

– Дарко и јас имаме одлична врска! Неодамна бев на неговиот настап, одлично се забавував. Се слушаме постојано преку телефон. Тој е прекрасно момче, многу го сакам. Со мене ќе влезе во „Кооператива 5“! Тој е пред раскинување со својата девојка Барбара Бобак, па конечно ќе бидеме заедно бидејќи знам дека тој тоа го сака! Едвај чекам – вели Кулиќ, а на прашањето дали е сигурна дека ќе успее да го заведе Лазиќ, самоуверено одговара: – Да! Нема да се приклучам на „Кооператив“ веднаш во септември, туку малку подоцна за да имам време да ослабам. Мојата цел е да тежам 67 килограми, тоа е мојата идеална тежина. Никој не може да одолее на толку убава Милјана! Нема човек! Кога ќе се појавам на базен, не можам да се одбранам од додворувачот, сите лежат на моите облини. Истото е случај и со Дарко! И ми се допаѓа вака, и тој само ќе дојде по мене кога ќе влезам во ред! Јас сум голема риба, нема шанси Лазиќ да ме одбие!

Слични Вести
Menu