Со јавно соопштение се огласи Јелена Карлеуша и откри зошто ги напушта „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Како бомба одекна веста дека Цеца Ражнатовиќ е новиот член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, наместо пејачката Јелена Карлеуша.

Имено, „Гранд“ продукција објави дека новата сезона започнува на 18 септември, а дека на местото на Јелена Карлеуша доаѓа Цеца Ражнатовиќ.

Слични Вести
Menu