Познатата Бренда е многу лошо

Американската актерка Шенон Доерти, најпозната по улогите во популарните серии „Charmed“ и „Beverly Hills“, минатата година откри дека повторно има рак, а сега, дека тој е во последна фаза.

Имено, неодамнешна објава на нејзниот инстаграм-профил ги вознемири нејзините следбеници

Дали некогаш сте почувствувале дека имате толку многу да кажете, а знаете дека нема да можете?“, напиша актерката чија состојба, според блиски извори, секој ден се влошува, пренесуваат странските медиуми…

Слични Вести
Menu